Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Densing ívnyng

Na Densing ívnyng, který sa tentokrát konal v Brumově, jsem přijela sice až v polovině, ale stačilo mně to k tomu, abych sa pořádně vytančila, popovídala s přáteli, či seznámila s novýma lidma. Byl to pro mňa velice příjemný večer plný skvělé hudby, tance, zábavy a úžasných lidí.  Čekala jsem jen možná trochu větší účast, ale aspoň jsme měli více prostoru pro tanec! :D Program zpestřili mládežníci ze Vsetína s o. Kájů Hořákem a jejich humorným divadelním vystoupením, a pak ještě otec Liška hned v úvodu večera v převleku velikonočního zajíčka - toho jsem bohužel neviděla, pouze jsem o tom slyšela, ale dokážu si to představit, takže to bylo určitě skvělé! :D.

A poprvé v životě jsem vyhrála v tombole, a to dokonca 2 úžasné ceny!!! :D 

Bylo zajištěno mňamózní občerstvení a celková atmosféra tanečního večera byla pohodová, uvolněná.

Chválím všecky animátory za výborné nachystání programu, tomboly, výzdoby, občerstvení, atd. atd., děkuju za všecko, co pro nás děláte, za vašu oběť !! Velké DÍKY za vás! :) Jste úžasní !!! :)

Ať vám Pán žehná do všeho, co děláte! :) +

Pája Fusková (účastnice z Valašských Klobouk)


V sobotu 26. dubna se uskutečnil již 5. ročník akce s názvem Dencing Evening, který byl určen nejen pro mladé dámy a pány. Tento ročník se konal v Kulturním domě v Brumově. Ples začal ve 20:00 a již v tuto dobu začaly dovnitř proudit první zástupy nedočkavých nedočkavců.

Jakmile jste se dostali dovnitř, tak na vás u vstupu čekal vždy usměvavý Uvítací Výbor, který vás za vstupní poplatek řádně ocejchoval na levé nebo pravé ruce. Za doplatek bylo cejchování možno umístit na levé nebo pravé noze, podle toho, která vám více vyhovovala.

Po vykonání uvítacích procedur jste se mohli přemístit k šatně, kde na Vás opět čekaly vždy usměvavé slečny, které Vám rády uskladnily jakoukoliv část Vašeho ošacení a bylo jim možno za jejich snahu nechat libovolný příspěvek.

Dále se dalo přejít např. na záchod nebo do báru, kde na Vás čekaly opět usměvavé slečny. V bárové nabídce bylo mnoho bárových produktů, za všechny mohu jmenovat třeba výborné pivo, které sestávalo ze dvou světově proslulých českých značek, jež jsou známy svou vytříbenou chutí a geniálním marketingem, jinak to nechápu. :D. Nejen pivo se skvěle prodávalo a za chvíli nebylo po ničem ani památky. ( Abych nezapomněl, slečny za barem bylo možno za drobnou úplatu poprosit o něco, co je podobné palačince s bramborákem a toustovým chlebem, bohužel si při psaní téhle rádoby reportáže nemohu vzpomenout na jméno) ale bylo To velmi chutné.

V protějším baru se prodávaly koktejly a to s obsahem alkoholu, ale i bez něj. Za pultem stál vždy usměvavý mladík, který byl za malý peníz ochoten namíchat opravdu smrtící nápoj....pardon, koktejl. Já jsem jeden vyzkoušel a musím potvrdit, že byl vynikající.

K tanci (a poslechu) hrála kapela Break, která opět potvrdila svoji dobrou hudební formu, kterou dokázala nejen tím, že většinu přítomných dokázala spolehlivě popravit....ehm, roztančit,ale i skvělými muzikantskými a vokálními schopnostmi. Set kapely byl rozdělen na tři samostatné bloky, kdy v prvním hráli zábavové písně, ve druhém polčík a valku a ve třetím ploužáky a v průběhu večera tyto bloky libovolně míchali. Vždy byl parket zaplněn valnou většinou účastníků. Tímto bych chtěl poděkovat kapele Break.

Na začátku nás všechny pozdravil Otec Jan Liška a Otec Karel Hořák, který přijel až z daleké Hoštálkové a přivezl s sebou další plesající účastníky z blízkého i dalekého okolí Vsetínska. Otec Liška chtěl začátek plesu nějak okořenit a tak si vlezl do kotrního převleku a z něj nás pozdravil. Velmi působivé, vzhledem k okolní teplotě.

Nakousnul jsem zde Otce Hořáka a Vsetín, což znamená, že ples byl organizován jak místními, tak vsetínskými animátory, za což jim patří Veliký Dík (samozřejmě, jak našim, tak vsetínským, že ano, aby to nebylo špatně pochopeno, a já jen doufám, že mám správné informace, jinak tahle reportáž, či co to je, bude jeden velký trapas,který mě ale docela bavilo psát :-)

Jo a mimochodem, Vsetíňáci měli připravenou ftipnou scénku na téma OOOOKááááá ve slovenském jazyce. Scénka se povedla a publikum je odměnilo hlasitým potleskem, nejen za jejich odvahu si tam stoupnout (sednout) a něco zahrát. Díky.

Ples probíhal hladce, všichni se dobře bavili a i já jsem byl navýsost spokojen. Bylo zde možno potkat mnoho známých tváří, které Vás obdařily svým VždyÚsměvem, který vždy potěšil. Byla připravena i tombola, kterou šlo velice těžko chytit, pardon, vyhrát. Já jsem měl to štěstí a vyhrál jsem tři čínské ehm......štětky.

Ples skončil asi ve 3:00 ráno, kdy ti, co zůstali, odměnili kapelu potleskem a někteří se začali ubírat domů a někteří pomohli s úklidem. Podle mne byl ples velice dobře připravený (díky všem, co se na přípravě a hladkém průběhu jakkoliv podíleli) a tudíž jeho atmosféra byla výborná a dovolím si tvrdit, že to byl jeden z nejlepších ročníků a doufám, že se příští rok uskuteční znova.

Nakonec bych se chtěl omluvit všem, které jsem v tomto článku nechtěně urazil a chtěli by mě za to zabít. Celý text byl psán s nadsázkou, protože psát vážně je strašná nuda. Ale ples byl opravdu moc povedený. Díky za něj.

Vašek Cahel (účastník z Poteče)

TOPlist